Chale Da Mata Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Csobbanó medence Fűtött úszómedence | Spa és relaxáció Spa terem |
| Gyerekbarát Kiságyak Gyerekmedence | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az úszómedencét kínáló Chale Da Mata Villa Pirenópolis vendégeit a nagyjából 3 km-re található Cachoeiras dos Dragões meglátogatására invitálja.
A Lovagi Tornák Múzeuma 3,1 km-re, míg a Centro Histórico de Pirenópolis egy 10 perces autóútra van a Pirenópolis városi villától.
A Pirenópolis városi villa magába foglal étkezőt és kültéri étkezőhelyet kenyérpirítóval. A Santa Genoveva International repülőtér 115 km-re helyezkedik el a Pirenópolis városi ingatlantól.
- Helyi látnivalók
- Santa Cruz3 km
- Refugio Avalon3,1 km
- Santuario de Vida Silvestre3 km
- Cine Teatro Pireneus3 km
- Cachoeiras dos Dragões3 km
- Lagoa Azul3,1 km
- Morro Alto Turismo1,7 km
- Pirenópolisi Színház3,1 km
- Teatro Sebastiao Pompeu de Pina3,1 km
- Ecocentro IPEC2,9 km
- Repülőterek
- Santa Genoveva113 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Kandalló
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Csobbanó medence
- Fűtött úszómedence
- Napernyők
- Napozóágyak
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Spa terem
- Nyilvános fürdő
- Sekély végű medence
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Ülősarok
- Belső udvar
- Kerti bútor
- Étkezőasztal
- LCD TV
- Kiságyak
- Gyerekmedence
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Chale Da Mata Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Chale Da Mata Villa Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban. - ❓
A Chale Da Mata Villa konyhával berendezett?
A Chale Da Mata Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Chale Da Mata Villa vendégei vagyunk?
Pirenópolis nevezetességei közé tartozik a Cachoeiras dos Dragões és a Lovagi Tornák Múzeuma, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a Chale Da Mata Villa területétől. Ezenkívül a Centro Histórico de Pirenópolis (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.